Novinky, zprávy pro vás

23. 07. 2010
Jak postupovat při spolupráci na natáčení
1. Registrovat se do naší databáze, tzn. klik na REGISTRACE, vypsat formulář,(do adresy vypisujte hlavně MĚSTO - ulici nepotřebuji), vyplnit si své heslo pro aktualizaci, zapamatovat si přidělené ID číslo (identifikační číslo), nahrát fotografie.
2.Klik na CASTING, klik na některou z vypsaných rolí, přečíst si základní info, v případě zájmu se vypsat -registrovat se na natáčení. Nezapomenout vypsat všechny požadovanné položky, CELÉ JMÉNO, MOBIL, EMAIL, ID číslo. Dále postupovat dle vypsaných informací v tabulce.
3.Vy vyčkáváte na naše roozhodnutí, my - (produkce, režie) pracujeme :-), zadáme si Vaše ID čísla do databáze a podle fotografií a vašich údajů vybíráme vhodné typy pro dané natáčení. Pak VYBRANÝM zasíláme hesla pro závaznou rezervaci nebo zveme na osobní casting.
4. V případě, že obdržíte heslo, kliknete na REZERVACE, vyplníte heslo, klik na PŘIHLÁSIT, klik na roli, pro kterou jste byl vybrán, přečíst si pozorně informace a v případě trvalého zájmu se vypsat do registračního okénka. Tím již s Vámi na natáčení počítáme na 100%, z REZERVACE se již samostatně nelze vymazat, musíte nám případnou změnu včas nahlásit.
5. Dle pokynů v REZERVACI dorazit na natáčení. Je však třeba neustále informace sledovat, někdy může dojít v rámci natáčení k nenadálým změnám, které právě tam vypisujeme. Komunikujeme většinou s vysokým počtem lidí, které bychom nemuseli stihnout v krátkém časovém prostoru postupně všechny kontaktovat. Proto těsně před natáčením ještě zkontrolujte, zda nedošlo k nějaké změně!
6. Na natáčení si vemte i nějakou tichou zábavu (čtení, křížovky...), dochází k prostojům-čekačkám při přestavování světel, scény apod. Pokud nedostanete výslovné povolení od p. režiséra, nejezte prosím rekvizity - jídlo určené pro natáčení. Děkujeme.


11. 07. 2010
Další natáčení
Během týdne budeme vypisovat další požadavky na komparz. Cca 20.7. - 20.8. 2010 se bude točit tv inscenace a cca 20.8. - 20.9. 2010 tv drama, (komparz budeme potřebovat jen na vybrané dny).


24. 11. 2009
Mala princezna - vysílání na ČT
Drama ČT pod pracovním názvem Malá princezna (s Jaromírem Hanzlíkem) bude odvysíláno na ČT 1 v neděli 29.11. ve 20.00h. pod názvem Nepolepšitelný.


28. 06. 2008
Oblečení
Pokud budete vyzváni, že si máte přinést své oblečení, nikdy prosím nenoste oblečení značkové (adidas, nike...). Nejlépe je si brát oblečení pastelových barev, bez pruhů, čtverečků. Do tašky je dobré si přibrat něco navíc. Děkujeme!


29. 05. 2007
HŘÍŠNÍCI
Nedoporučuji se spoléhat na komparzisty s těmito identifikačními čísly: 356, 417, 255, 401, 388, 499, 693, 1163, 1018


27. 11. 2006
Závazná rezervace
Při registraci v sekci "závazná rezervace" se mi stává, že se jedna osoba zaregistruje 2x na jeden den. Způsobujete tím nemalé komplikace, dávejte si prosím na to pozor! Pokud si nejste jisti, zda jste řádně zaregistrováni, napište mi prosím email a já Vám to potvrdím. Děkuji!!!


24. 10. 2006
Fotografie
U některých registrovaných mi chybí fotografie Vaší osoby, není to samozřejmě povinnost, záleží na Vás, ale doporučuji dodat, lépe se vybírá a určitě mají komparzisti s fotografií větší šanci. Děkuji.


16. 10. 2006
Upozornění
Přesto, že si někteří ZÁVAZNĚ zarezervují místo na natáčení, stává se, že bez jakékoliv včasné omluvy nedorazí. Tím nám to velice komplikují!! Proto jsem se rozhodla, že v této sekci budu uvádět identifikační čísla těchto hříšníků. Za včasnou a odůvodněnou omluvu pokládám závažné důvody, které nahlásíte min. 24h. předem, či za sebe v možných případech najdete náhradu. Děkuji za pochopení! Klára Vilčová


15. 10. 2006
Žádost
V rámci Vašich registrací mi prosím v adrese vypisujte i město ve kterém máte trvalé či přechodné bydliště. Lépe se pak orientuji v situaci, kdy vyhledávám lidi pro natáčení v určité lokalitě. Děkuji.